www.geotr.com

 
25 Yıllık Deneyim - Kaliteli Üretim

 

zeytinyağı tankı fiyatları ve zeytinyağı fiyatları

Paslanmaz veya karbon çelikten, firmanızın ihtiyaçlarına göre esnek olarak dizayn edilebilen zeytinyağı tankları imal ediyoruz.

Binlerce yıldır zeytinyağı, kile emilimi azaltmak için içerisi sırlanmış pişmiş toprak kaplarda depolanmıştır. Yeni malzeme ve teknolojilerin bulunuşu ile birlikte zeytinyağı depoları için daha düşük fiyatları ve yüksek kaliteleri olan depolama tankları kullanılmaya başlanmıştır.

     Zeytinyağı ilginç bir maddedir, çünkü çevredeki kokuları emebilme özelliğine sahip bir sünger gibi davranır. Bu, yağınızı doğrudan yağın karakterini etkileyecek yabancı maddelerden uzak tutmanızı çok önemli hale getirir. Ayrıca, hava, ışık, ısı, su ve çok fazla tortu gibi diğer faktörler de yağınızın kalitesini etkileyebilir. Örneğin ışık, zeytinyağının raf ömrünü kısaltan oksidasyon sürecini hızlandırır.

Zeytinyağı depolama tanklarımız yüksek kaliteli, gıda sınıfı paslanmaz çelikten üretilmektedir. GEO imalatı zeytinyağı tanklarında yağınız yüksek teknolojinin tüm olanaklarıyla korunur ve kalitesinden ödün vermez.

 

 
2014 GEO Tüm hakları saklıdır. ®