Paslanmaz tanklar, plastik ve alüminyum tank gibi diğer depolama ve proses çözümlerine oranla daha güçlü, temizlenmesi daha kolay, uzun ömürlü ve korozyona karşı yüksek direnç gösteren imalatlardır.

izmir paslanmaz tank imalatı görseli

İzmir’de paslanmaz tank imalatı yapan taahhüt temelli bir firma olan GEO Tekno, 25 yıllık deneyimle anahtar teslim tesis kurulumu hizmetinin yanı sıra imalat birimi ile işletmelere uygun çözümler ve özel proses üniteleri sunmaktadır. Paslanmaz yıkama topları, menholler, paslanmaz seviye göstergeleri ve gözetleme camları bulunan paslanmaz tanklar, firmanın imalatını yaptığı paslanmaz ürün yelpazesinin sadece bir kısmıdır.

Sektörlere Göre İzmir Paslanmaz Tank İmalatı

Gıda sektörüne bira, meyve suyu, çikolata, süt ve süt ürünleri, şarap, fermantasyon tankları, margarin eritme tankları gibi pek çok hijyenik paslanmaz ürün imalatı yapan GEO Tekno, Kimya sektörüne paslanmaz reaktör ve eşanjörler, solvent tankları, ambalaj, enerji ve diğer bir çok sektöre paslanmaz mikser, silo ve bunkerler, mobil üretim tankları gibi çözümler sunmaktadır. 

Ege bölgesinde zeytin ve zeytinyağı üretimi yaygın olduğu için izmir paslanmaz tank imalatlarının başında gelen tank imalatı zeytinyağı depolama tanklarıdır. İzmir tank imalatının talep edildiği ilk sektörlerden biri de kimya sektörüdür. Kimya sektörünün yararlandığı paslanmaz çelik imalatlarının başında kimya reaktörleri ve çeşitli asit üretme ve asit depolama tankları gelmektedir. 

Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve hijyenik paslanmaz tank fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak için ekibimize ulaşabilir, işletmenize uygun çözüm tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.