Covid-19 Sürecini Nasıl Yönetiyoruz

Henüz 2019’un sonlarındayken, 2020 için yurtdışında fuar organizasyonlarına katılma planları yapıyor, yerli ve yabancı müşterilerimizle el sıkışıyor, onları toplantı odalarımızda ağırlıyorduk. 2020’ye girdikten çok kısa bir süre sonra maskelerin ve dezenfektanların hayatımızdaki yerinin bu kadar büyük ve zorunlu olacağından bihaberdik.

Covid-19, ülkemizde kendini gösterir göstermez GEO olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizi kapsayan, virüsün yayılmasını önleyecek önlemleri vakit kaybetmeden aldık. Herkesin sağlığını göz önünde bulundurarak çalışanlarımız için evden çalışma stratejileri uyguladık. Operasyonel sürekliliği sağlamak için kritik ekipleri belirledik ve her ekip için acil durum planları hazırladık. Yüz yüze görüşmelerin yerini çoğunlukla video konferanslara bıraktık.

Ofisler günlük olarak temizlendi. Maske ve el dezenfektanları, her katta, çalışanlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği köşelere konuldu. Yemekhane düzeni, bir seferde belli sayıda insanın gireceği şekilde düzenlendi. Personel servis araçlarında oturma düzeni, mesafe kurallarına uygun hale getirildi.

 

Tedarikçilerimizin düzenli kontrolü yapıldığı gibi, gelen malzemeler izole edilerek bekletildi, 72 saat sonunda kullanılmaya başlandı.

 

Aldığımız fiziksel ve hijyenik önlemlerin yanı sıra, GEO olarak bizi tüm bu süreçte sarsılmadan ayakta tutan, birlik olma inancımızdı. Bu inancımız, fiziksel mesafeler arttıkça daha da arttı. Biz bu süreçten, insanlığın alması gereken dersleri alarak, kendimizden önce karşımızdakini düşünerek, birbirimizi daha da önemseyerek çıktık. Bu sinerjimiz, müşterilerimize de tedarikçilerimize de yansıdı. Bu sebeple, rahatlıkla şunu diyebiliriz ki; pandeminin üstesinden daha da derinleşen müşteri ilişkilerimiz ve artan ticaretimizle geliyoruz. İnanıyoruz ki, merkezinde insan ve yeryüzü olan tüm şirketler de bizim gibi köklerini daha da derinleştirerek çıkacaklar bu süreçten.

 

Eğer, siz de yola bizim gibi mühendislik, tasarım, imalat ve taahhüt gücünü, pozitif tutumu ve sağlamlığıyla birleştirmiş bir yol arkadaşıyla devam etmek isterseniz, bize telefon, e-posta ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız, müşteri ve tedarikçilerimizden oluşan ailemize katılmanız için sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

siperlik-1-yatay
Herkes İçin

Sosyal Sorumluluk Projeleri

23ce4e1e-50ed-4010-af1c-425379515dc0

Çalışanlarımız İçin

Sağlık Hizmetleri ve Önlemler

wpdda

Sizinle Birlikte, Daha İyi Bir Dünya İnşa Edebilmek İçin

Kesintisiz İhracat ve Dış Ticaret